Which expression can be used to find the total cost of 4 bags of apples at $3.30 per bag and 6 candy bars at $1.25 each? pls i need it right now!!

Respuesta :

Answer:

3.30/4 and 1.25/6 Please mark brainliest if satisfied

Step-by-step explanation:

3.30/4 and 1.25/6

Answer:3.30/4 and 1.25/6

Step-by-step explanation: