At lunch, Marc bought 2 quesadillas and 2 tacos for $10.16, and Jason paid $11.84 for 5 tacos and 1 quesadilla. What was the cost of each taco and quesadilla? Let the cost of a quesadilla be x and the cost of a taco be y.