Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 16+ )
Otras preguntas
Find the measure of angle A.
Ŵhat is the answer to this? Or any help please :) 2x+3y=13 4x-y=-2
6. Network monopolies The value of a network good as the expected number of units sold increases. Which of the following is an accurate description of the curre
Explica por qué se consideran los mitos textos narrativos.
At the end of 2019, Bramble Corp. has accounts receivable of $740,200 and an allowance for doubtful accounts of $69,900. On January 24, 2020, the company learns
Can someone help me on number 7?
Suppose a regulation changes the cost of the taxi ride to $1.80 per mile, plus a fee of $4.30. How does the price of the 6.5 mile ride compare to the original p
______ is the management function that evaluates public attitudes, identifies the policies and procedures of an organization with the public interest, and execu
Marilyn is the department head for a large call center and is responsible for conducting quarterly performance evaluations on her employees. While a good portio
What is the equation for the logarithmic function shown in the graph? f(x) = log x + 1 f(x) = log (x + 1) f(x) = log x – 1 f(x) = log (x – 1)