cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 76+ )
Otras preguntas
one way in whick Robespierre and Louis XVI of France are similar is that both
Is There Still Slavery in the World? Please help me :)
Which of the following is the equation of a line parallel to the line y=3x+2, passing through the point (10,1)? A. 3x - y=29 B. 3x + y=29 C. -3x - y=29 D. 3x +
Can someone tell me what is a Genre?
Can someone tell me what is Anaphora?
Show that n^2-1 is divisible by 8,if 'n' is an odd positive integer.
Show that n^2-1 is divisible by 8,if 'n' is an odd positive integer.
Is There Still Slavery in the World? Please help me :)
What is the next number of the pattern. 2 7 26 101 400
what does the expression "what ever floats your boat" mean?